Чому NPTG?

Neuro Psy Tech Group – це об’єднання провідних науковців та фахівців у галузі нейронаук, які займаються впровадженням передових наукоємних нейротехнологій для будь-якого бізнесу та особистостей.

 

Компанія має два підрозділи: «Академія» та «Бізнес». Підрозділ «Академія» займається просвітництвом, формуванням нейрокультури та підтримкою нейронаук. Підрозділ «Бізнес» допомагає всім учасникам ринку як великим так і малим у творчому тестуванні та медіаплануванні для успішного переконування, утримування і залучення все більше споживачів.

Для цього Перша нейромаркетингова компанія «Neuro Psy Tech Group» використовує інноваційне обладнання та програмне забезпечення, а також постійно покращує власну професійну компетентність. Оскільки кожне дослідження унікальне, компанія застосовує «бригадну модель» роботи, залучаючи не лише практиків у галузі реклами та маркетингу, а й провідних науковців для консультацій. Саме міждисциплінарна бригада з унікальним набором компетенцій та навичок здатна наукові напрацювання втілити у практичне застосування в маркетингу.